sales@seedwealth.com.ua
 
Про насПродукціяСпівпраця Блог
sales@seedwealth.com.ua
ua | ru | en
 

Пелети з лушпиння соняшникового насіння

Пелети з лузги соняшникового насіння – це екологічно чистий паливний продукт, оскільки виробляється з натуральних, необроблених хімічними препаратами рослинних відходів без хімічних домішок або клейких речовин.
Питома теплота згоряння гранул з соняшникового лушпиння становить 4,5-5 кВт/кг (майже співпадає з калорійністю кам’яного вугілля). Паливні продукти, вироблені з соняшникових лушпайок, мають низьку собівартість, а отже – є конкурентоздатним рішенням як для опалення приватних будинків з невеликими котлами, так і для масштабних виробничих підприємств або ТЕЦ.

Порівняльна таблиця деяких видів палива

Вид палива

Теплотворна здатність, МДж/кг (* МДж/м³)

Антрацит

28,5-31

Буре вугілля

15

Кам’яне вугілля

22

Природний газ (метан)

35,6 *

Торф

8,1

Дизельне паливо

42,7

Деревина (дрова вологістю до 40%)

10,2

Пелети з лузги соняхів

16-29,5


Джерело довідникових даних: Фізична енциклопедія [Том 5] / Гол. ред. А. М. Прохоров. – 1999. – С. 75-89. – 756 с. – ISBN 5-85270-101-7.

Паливні гранули з соняшникових лушпайок виробляються методом пресування без додавання в’яжучого. Пелети тримають форму завдяки зв’язувальній речовині, що міститься у клітинах рослин, та виділяється під час здавлювання. В установці на вхідну сировину одночасно діє висока температура й тиск, що забезпечує високий ступінь спресованості гранул.

Безымянный-1
 

Купити пелети з лушпиння соняшникового насіння

Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.
Безымянный-1