sales@seedwealth.com.ua
 
Про насПродукціяСпівпраця Блог
sales@seedwealth.com.ua
ua | ru | en

Ласкаво просимо на Seedwealth!

Команда «Сідвелс» взяла за основу рецепт східних солодощів і додала до нього колорит українських соняшників.

Перш ніж запропонувати власну продукцію споживачам нової країни, команда SeedWealth досліджує національний характер і кулінарні вподобання, щоб підібрати відповідні смакові ключі та створити ідеальні ласощі.

Халва SeedWealth займає передові позиції на ринку кондитерських виробів з 2008 року. Ми невпинно модернізуємо виробничі процеси і розширюємо експортну зону. Сьогодні ТОВ «Сідвелс» співпрацює з глобальними продуктовими компаніями на правах основного постачальника готових виробів з соняшникового насіння та сировини для кондитерських потреб.

Наші солодощі експортуються у Румунію, Німеччину, Польщу, Лівію, Ізраїль, Білорусь, Грузію та інші країни. В Україні продукти SeedWealth реалізуються під брендами ТМ «Королівський смак», ТМ «Кухар Рішельє» і ТМ «Лукас».

Безымянный-1

Сертифікація якості

Халва SeedWealth виробляється за затвердженим державним стандартом (ДСТУ 4188:2003). Якість продукції підтверджується міжнародним сертифікатом ISO 22000:2005.

Кондитерські вироби SeedWealth щорічно беруть участь у фестивалях харчових продуктів та виставках (наприклад, Sweets & Bakery).

SeedWealth прагне, щоб українські соняхи зігрівали ласунів усього світу!

Безымянный-1

Наші досягнення за 10 років

Розширили горизонти:

Досліджували ринки Європи, Азії та Африки, щоб виробляти халву, яка відповідає вимогам експортних покупців; розширили асортимент продукції та спектр смакових якостей.

Знизили вартість:

Удосконалили технологію виробництва халви за допомогою сучасного обладнання, яке дозволяє зменшити собівартість продукту і заощадити гроші покупців.

Покращили пакування:

Додали нові та більш зручні варіанти пакування. Тепер за бажанням замовника халва розфасовується у пакети типу флоупак, пластикові контейнери або екопакування.

Запровадили інноваційну систему моніторингу якості сировини:

Модернізували процес попереднього підготування соняшникового ядра, унеможливлюючи потрапляння невідповідної сировини в систему під час виробництва халви. Ми вважаємо неприпустимим використання неякісного насіння для приготування солодощів, тому співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками – нашими постійними партнерами.

Безымянный-1

Виробництво халви SeedWealth

Виробничий процес складається з таких етапів, як:

  • первинна обробка насіння соняшників (очищення ядер від оболонок, обрушування, вивіювання, промивання, підсушування);
  • підготовка білкової маси (обсмажування і подальше подрібнення підготованого соняшникового ядра);
  • приготування карамельної маси;
  • підготовка екстракту мильного кореня;
  • змішування карамельної маси з екстрактом мильного кореня;
  • вимішування суміші з білковою масою (можливе додавання додаткових компонентів, таких як кунжут, какао, арахіс, родзинки, неподрібнені ядра соняшникового насіння, фісташки, мигдаль, мелена кава, курага та інші сухофрукти);
  • застигання пластів халви, нарізання на порційні брикети та пакування.

На кожному етапі оператори чітко дотримуються вимог і слідкують за вагою складників, дотриманням температурного режиму, вологості та інших виробничих параметрів. Перевищення норми за кількістю карамельної маси у складі продукту призводить до втрати волокнистої структури й оригінального смаку халви.

Безымянный-1